"Zgodnie z zapowiedziami, wprowadzamy do sprzedaży oczekiwany przez klientów, pierwszy z całkowicie nowych projektów Polnordu. Chabrowe Wzgórze stanowi dobrą alternatywę dla mieszkania w Gdańsku. Miejscowość znajduje się w zasięgu komunikacji miejskiej Gdańska, a atrakcyjna lokalizacja inwestycji zapewnia dobry dojazd zarówno do jego centrum, jak i pozostałych rejonów Trójmiasta" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.

W ramach pierwszego etapu osiedla Chabrowe Wzgórze do sprzedaży trafiły dwa pięciopiętrowe budynki, w których powstanie 108 mieszkań o powierzchniach od 29 do 77 m2. Docelowo w Chabrowym Wzgórzu deweloper wzniesie pięć budynków. Rozlokowane w nich z 291 lokali zajmie łącznie ponad 12,5 tys. m2 PUM, podano również.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)