Merkel: Jako Niemcy ponosimy odpowiedzialność za wydarzenia, do których doszło podczas Holokaustu

10 lutego 2018, 15:27 | Aktualizacja: 10.02.2018, 19:21
Źródło:PAP
Angela Merkel, Metz, Francja, 7.04.2016

Angela Merkel, Metz, Francja, 7.04.2016źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Marlene Awaad

Kanclerz Niemiec Angela Merkel w opublikowanym w sobotę nagraniu wideo odniosła się do dyskusji wokół polskiej ustawy o IPN. Niemcy ponoszą odpowiedzialność za Holokaust i tylko ta świadomość może być podstawą dobrych relacji z Polską - podkreśliła.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Jaj.KO(2018-02-10 22:51) Zgłoś naruszenie 64

    Andrzejek teraz bryluje poprawnością polityczną.I tak mu to nic nie da......baaa.W Łysobykach zdawał mature.A w Pćimiu doktorat z Marksizmu i Leninizmu robił.Temat pracy zacny....ale to wam powiem innym razem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • DAn(2018-02-10 22:42) Zgłoś naruszenie 30

    "Jako Niemcy ponosimy odpowiedzialność za wydarzenia, do których doszło podczas Holokaustu" - to nie jest informacja o tym, że Niemcy są odpowiedzialni za Holokaust e jedynie za jakieś nie zdefiniowane wydarzenia. To jest dezinformacja.

    Odpowiedz
  • Jajko(2018-02-10 21:45) Zgłoś naruszenie 03

    Andrzej nie zmieniaj nickow.Ty się Dziwisz że baby nie masz.Ty jesteś ************** nie masz

    Odpowiedz
  • Terminator(2018-02-10 21:23) Zgłoś naruszenie 50

    Merkel: Jako Niemcy ponosimy odpowiedzialność za wydarzenia, do których doszło podczas Holokaustu. LoooL dobra próba niepłacenia za Holocaust Polakom!!!LooooL. Klękniecie Willi Brandta na kilkadziesiąt lat też wystarczyło!!!Uwaga Polska i Polacy!!!Niemcy to dobrzy stratedzy!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sid(2018-02-10 21:22) Zgłoś naruszenie 610

    nie ma się co czepiać poraź kolejny Niemcy mówią ze ponoszą cala odpowiedzialność za Holokaust,ta wypowiedz zamyka usta wszystkim kochającym spiskowe teorie o knowaniach anty polskich,zostaną ci co maja urojenia i każdą wypowiedz i sytuacje będą interpretować jako krzywdzącą Polske

    Odpowiedz
  • ert@ert-blog.pl(2018-02-10 20:20) Zgłoś naruszenie 115

    Miło to słyszeć; zaś my Polacy też wiemy, że za winy przodków, dzisiejsze pokolenie Niemców żadnej winy nie ponosi.

    Odpowiedz
  • Jo(2018-02-10 19:37) Zgłoś naruszenie 16

    Roszczenia też chętnie zapłacą ale mają problem, bo Ci za wschodniej granicy nie potrafią napisać pozwu o odszkodowanie...

    Odpowiedz