Francuskie media: Macron wreszcie sobie przypomniał, że w Europie poza Niemcami istnieją też inne duże kraje, jak Polska

4 lutego 2020, 12:40 | Aktualizacja: 04.02.2020, 12:42
Źródło:PAP
Wieża Eiffel'a z dzielnicą La Defense w tle

Wieża Eiffel'a z dzielnicą La Defense w tleźródło: ShutterStock

Francja i Polska chcą zapomnieć o dawnych pretensjach w imię przyszłości Europy oraz współpracy gospodarczej obu krajów – pisze we wtorek francuski dziennik "Le Figaro" w relacji z poniedziałkowej wizyty prezydenta Francji Emmanuela Macrona w Warszawie.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (24)

  • Janek(2020-02-04 12:58) Zgłoś naruszenie 13511

    Za późno.Wątpie w duze kontrakty przynajmnie w 2020.Chyba ze rząd zrobi w konia Japonie i Koree Pld na rzecz Francji.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2020-02-04 14:04) Zgłoś naruszenie 1199

    Wiadomo, gospodarka Francji kuleje a bezrobocie jest wysokie i niezadowolenie ludzi coraz większe!!! Po prostu szukają duży rynek zbytu a takim jest obecnie Polska!!! Cwaniaczki, sprzedamy wam nasze Polskie ślimaczki!!! LooooooooooooooooooooooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zbyszek(2020-02-04 14:28) Zgłoś naruszenie 318

    Tak naprawdę Francja nie ma nam nic sensownego do zaproponowania, bo mamy lepsze propozycje z innych kierunków min Japonii, Korei Pół, czy też z USA. Myślę że Makron powinien skorzystać z dobrej okazji by siedzieć cicho

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • polskie media(2020-02-04 12:56) Zgłoś naruszenie 1580

    Czy jeszcze pamiętają 96 politycznych sabatów kłamstwa i nienawiści na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie? Profanację krzyża i wartości chrześcijańskich dla celów politycznych? Czyżby zapomnieli, że już 10 lat dochodzą do prawdy i dojść do niej nie mogą? Zapomnieli, że zrobili w balona i oszukali kilka milionów rodaków zamachem smoleńskim a arcypiskup wtórował im echem ścinania pancernej brzozy? Głównym filarem władzy pis jest kłamstwo. Ta władza wyrosła na kłamstwie, na kłamstwie się utrzymuje i rozwija.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Yack(2020-02-04 13:11) Zgłoś naruszenie 1488

    Takiej propagandy to jeszcze nie czytalem. To jest szczyt pisbolszewickiej megalomanii. " Francja przypomniala sobie ze poza Niemcami jest jeszcze jeden "duzy" kraj w Europie - Polska". A moze troche wziasc na wstrzymanie i zejsc na ziemie. Porownac Polske z Niemcami to tak jak porownac kota ze sloniem, nie robcie sie juz kompletnie smiesznymi, skompleksialymi pisio..rami, bo wywolujecie smiech i politowanie.

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • sid(2020-02-04 18:09) Zgłoś naruszenie 113

    polski eksport do Francji jest na nr4,Francja do polski nr10czyli to polska więcej zarabia ale tu są eksperci od teorii spiskowych i wiedza lepiej ze to polska jest zawsze męczennicą narodów,zawsze poszkodowana i koniec,amen

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ryko(2020-02-04 18:39) Zgłoś naruszenie 93

    Dobrze wiemy, że Francuzi nigdy nie będą "umierali za Gdańsk" czy Warszawę. Także po co nam taki sojusznik??? A skoro nie są sojusznikiem to liczą się tylko konkretne INTERESY - co Macron może nam zaproponować??? Budowę i finansowanie elektrowni atomowych, a może szybkich kolei? Bo na pewno nie broń... tą kupuje się tylko u sojuszników!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Max(2020-02-04 15:04) Zgłoś naruszenie 40

    😂ale odleciałeś🚀

    Odpowiedz
  • indoeuropean(2020-02-04 21:33) Zgłoś naruszenie 21

    Izrael nie dogaduje się z Francją. Zauważyliście tu zintensyfikowany anty francuski klimat? Pieski które najgłośniej szczekają są zapewne... wiecie kim. Zabawne, podobnie było w UK gdzie nawet lewaka Corbyna oskarżano w sieci o antysemityzm. Podobne pieski... wiecie kogo ;)

    Odpowiedz