"Gaming Factory jest wydawcą gry, a jej producentem jest spółka Live Motion Games. Cena gry została ustalona na 5,99 USD" - czytamy w komunikacie.

Gra "Gunslingers & Zombies" jest grą strategiczną typu turowego. Świat, który przedstawia został umiejscowiony w fikcyjnym scenariuszu post-apokaliptycznym rozgrywającym się w historycznym okresie w miejscu popularnie zwanym dzikim zachodem.

"O dalszym rozwoju projektu, a także wersjach konsolowych emitent zdecyduje na podstawie odbioru wśród graczy wersji wczesnego dostępu. Zarząd spółki zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż premiera gry może mieć istotny wpływ na poziom przychodów finansowych emitenta w I półroczu 2021 r." - podsumowano w komunikacie.

Gaming Factory to producent i wydawca gier na PC i konsole. Wśród kluczowych założeń spółki jest poszukiwanie projektów o znaczącym potencjalne sprzedażowo-marketingowym. Spółka pracuje obecnie nad ponad 20 produkcjami na PC o zróżnicowanej tematyce. W portfolio studia znajdują się symulatory, tycoony, gry akcji czy horrory. Spółka notowana jest na rynku głównym GPW od lipca 2020 r.

(ISBnews)