Oferta Izostalu i Stalprofilu o wartości 75 mln zł wybrana przez Gaz-SystemWarszawa, 04.01.2018 (ISBnews) - Oferta złożona przez konsorcjum Izostal (lider konsorcjum) oraz Stalprofil (członek konsorcjum), o wartości 75,2 mln zł netto została uznana przez Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System za najkorzystniejszą w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę izolowanych rur stalowych, poinformował Stalprofil.

"Zarząd Izostal powziął informację o wyborze przez Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System oferty złożonej przez Izostal (lider konsorcjum w składzie: Izostal oraz Stalprofil) jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy izolowanych rur stalowych dla zadania inwestycyjnego realizowanego przez O.G.P. Gaz-System - Gazociąg DN 1000 Strachocina - Pogórska Wola o długości około 40 km" - czytamy w komunikacie.

Wartość złożonej przez spółkę oferty wynosi 75 218 tys. zł netto, co stanowi 92 518 tys. zł brutto. Zamówienie przewiduje realizację dostaw w terminie od 1 czerwca 2018 r. do 31 lipca 2018 r., podano także.

Stalprofil jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r. W 2016 r. miała 800 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce.

(ISBnews)