26 stycznia: czy to niedziela handlowa? [SKLEPY OTWARTE]

21 stycznia 2020, 07:01 | Aktualizacja: 21.01.2020, 15:33
Źródło:forsal.pl
Czy w najbliższą niedzielę sklepy będą otwarte? fot. John Guillemin/Bloomberg

Czy w najbliższą niedzielę sklepy będą otwarte? fot. John Guillemin/Bloombergźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: John Guillemin

Czy w najbliższą niedzielę 26 stycznia sklepy będą otwarte? Kiedy przypada najbliższa niedziela handlowa? Oto nasz kalendarz niedziel handlowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (54)

  • Wiktoria(2020-01-19 01:08) Zgłoś naruszenie 00

    Ale osoby pracujące w sklepach też mają rodziny i chcą z tą rodziną przebywać też bardzo też zrozumieć że osoby pracujące mają też życie prywatne

    Odpowiedz
  • Wredziol(2020-01-02 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    iCal na 2020 nie będzie? :( Kalendarz z 2019 zawiera też niedziele z 2020, ale błędne!

    Odpowiedz
  • Jancio(2019-12-22 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    Najpier poruwnywaliście do Niemców,tam sklepy pozamykane i nikt nie narzeka.teraz porównujecie do Węgier a jak jest w Somali ,nie wiecie.A ja pracuje też do pózna i nic nie mogę załatwic w urzędach w sądach w przychodniach niech pracują w niedziele.Wiecie jak to wkurza jak masz pracę w niedziele w pierwszy drugi dzień swiąt lejesz benzynę i każdy ci życzy wesołych świąt.A ty w myslach mówsz w D se wsadż te życzenia.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ktoś ktos(2019-12-22 11:00) Zgłoś naruszenie 00

    Jakoś za komuny handel nie pracował w niedziele i jakie zdrowe i mądre społeczeństwo nam wyrosło na occie

    Odpowiedz
  • Slonce(2019-12-15 10:55) Zgłoś naruszenie 00

    Ja uważam że sprzedawczynie tez chcą mieć wolną niedzielę dla rodziny . W końcu rodzina najważniejsza. Na nic pieniądze jak wszystko się sypie. A komu się nie podoba to niech zakasa rękawy i robi wszystkie niedziele jako sprzewca

    Odpowiedz
  • STRACIATELLA(2019-12-08 14:13) Zgłoś naruszenie 11

    Czekam obecny rzad nie zamknie sklepie w tygodniu...po co otwierac w ogole. Cofamy sie ...gorzej niz komunizm......chora Karajan.

    Odpowiedz
  • Nico(2019-11-17 09:39) Zgłoś naruszenie 104

    Myślę, że nikt przytomny, powtarzam przytomny nie będzie chciał zaostrzać tej ustawy. Wszelkie racjonalne argumenty temu przeczą

    Odpowiedz
  • Janusz(2019-11-17 09:32) Zgłoś naruszenie 105

    Słyszałem, że solidarność znowu ostrzy noże na biedne Żabki, że też nie ma nikogo, który by tym związkowcom od siedmiu boleści pokazał miejsce w szeregu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ada(2019-11-17 09:22) Zgłoś naruszenie 00

    Byleby już tego nie zaostrzali, a da się z tym żyć.

    Odpowiedz
  • Obywatel chorego kraju. (2019-11-03 15:25) Zgłoś naruszenie 1214

    Skur... Z pisu!!

    Odpowiedz
  • Ja(2019-09-07 09:18) Zgłoś naruszenie 108

    ****** = Komunizm

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • patriota(2019-08-04 14:29) Zgłoś naruszenie 2126

    ci ktorzy tak chca robic zakupy w niedziele niech sie zatrudnia w sklepie i pracuja , kto im broni tym cudakom niedouczonym

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Lajdon(2019-07-01 21:25) Zgłoś naruszenie 3517

    Pracuje do 16.00 później godzina dojazdu do domu po drodze dzieci ze żłobka odebrać, wykąpać i położyć spać. Czyli ok 20 jestem po i kiedy mamy z żoną np. meble wybrać? W sobotę jak w IKEA czy innych sklepach dziki tłum? Jak ktoś cały bity tydzień na dupce siedzi i nigdy nie pracował to może brednie o wolnych niedzielach wymyślać. Ale jak ktoś cały tydzień zapindala jak mały samochód to kiedy ma zakupy robić? Na nocnej zmianie

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • venner(2019-06-11 17:45) Zgłoś naruszenie 4323

    Mam dość tego zakazu handlu, przez niego nie mam kiedy zrobić zakupów, bardzo często robiłem to w niedzielę a teraz w sobotę są takie kolejki wszędzie jak wszyscy się rzucają że szkoda gadać. Kiedy mam mieć na to czas? Pis nas tak załatwił że trzeba ich pogonić.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • barbara(2019-06-10 13:53) Zgłoś naruszenie 297

    Ja już nie wiem kiedy te sklepy są zamknięte a kiedy nie i robię zakupy tylko w sobotę bo nie mam czasu w tygodniu. A kolejki są tragiczne, a tym sposobem też małe sklepy padają bo ludzie odzwyczaili sie robić zakupy w niedziele i w ogóle nie wychodzą.

    Odpowiedz
  • boras79(2019-06-02 09:17) Zgłoś naruszenie 2317

    Po co robic zakupy skoro można w tym czasie udać sie do kościółka.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tao(2019-05-31 22:02) Zgłoś naruszenie 2014

    jakby nie bylo tej chorej ustawy, to ludzie by sie nie zastanawiali, czy moga robic zakupy w dana niedziele czy nie

    Odpowiedz
  • rampal(2019-05-30 20:20) Zgłoś naruszenie 2616

    Przecież właśnie niedziele pracujące ożywiły sektor handlowy i wszystko szło w dobrym kierunku to oczywiście musiał się ktoś znaleźć co to popsuje.

    Odpowiedz
  • szmal(2019-05-29 16:04) Zgłoś naruszenie 2111

    Niby miało to pomóc sprzedawcom zmuszonym do pracy w niedzielę, a z tego co słyszę to ludzie narzekają teraz że nie mogą pracować w niedziele bo lepiej płatne były.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kamil(2019-05-29 14:28) Zgłoś naruszenie 2416

    Nie powinno być żadnych kompromisów, jedna czy dwie handlowe niedziele, powinny być wszystkie niedziele handlowe, w którym wieku my żyjemy.

    Odpowiedz