"Rada nadzorcza spółki podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 11 kwietnia 2017 r. do pełnienia funkcji prezesa pana Piotra Szczeblewskiego oraz powołała z dniem 11 kwietnia 2017r. do pełnienia funkcji wiceprezesa pana Dariusza Szczechowskiego" - czytamy w komunikacie.

Piotr Szczeblewski przed powołaniem do zarządu spółki, począwszy od listopada 2016 roku, pełnił funkcję dyrektora generalnego. Dariusz Szczechowski przed powołaniem do zarządu, począwszy od listopada 2016 roku, pełnił funkcję dyrektora operacyjnego, podano także.

Działalność firmy Projprzem S.A. z siedzibą w Bydgoszczy realizowana jest na trzech obszarach. Pierwszy z nich to produkcja konstrukcji stalowych, głównie dla energetyki, branży chemicznej oraz ochrony środowiska. Drugi segment działalności obejmuje budownictwo komercyjne, zaś trzeci to systemy przeładunkowe. Spółka dostarcza pomosty, doki, rampy i inne urządzenia za pośrednictwem dwóch spółek zależnych - PROMStahl Polska Sp. z o.o. oraz PROMStahl GmbH. Projprzem jest notowany na GPW od 1999 r.


(ISBnews)