Macro Games rozpoczął negocjacje z koncernem mediowym ws. wspólnych aplikacjiWarszawa, 11.05.2017 (ISBnews) - Macro Games rozpoczął negocjacje z międzynarodowym koncernem mediowym, których celem jest ustalenie warunków wspólnej realizacji aplikacji mobilnych na rynek międzynarodowy, podała spółka.

"Zarząd Macro Games S.A. z siedzibą we Wrocławiu informuje o podpisaniu 10 maja 2017 roku, umowy o zachowaniu poufności tj. NDA z międzynarodowym koncernem mediowym mającym siedzibę w stanie Nowy York (USA), a w konsekwencji o rozpoczęciu negocjacji w zakresie podjęcia współpracy zmierzającej do udzielenia emitentowi prawa do korzystania m.in. z marki jak i kontentu w tym również zdjęć należących do drugiej strony negocjacji" - czytamy w komunikacie.

Negocjacje mają na celu ustalenie warunków wspólnej realizacji aplikacji mobilnych na rynek międzynarodowy, podano także.

Macro Games podał, że obie strony negocjacji zobowiązały się do zachowania poufności w zakresie prowadzonych negocjacji, w tym również w zakresie przekazania do opinii publicznej nazwy podmiotu będącego drugą stroną negocjacji.

"Jednocześnie emitent informuje, iż wystąpił do drugiej strony negocjacji o udzielenie zgody na opublikowanie informacji o nazwie kontrahenta. Niezwłocznie po otrzymaniu przedmiotowej zgody emitent opublikuje nazwę podmiotu będącego drugą stroną negocjacji prowadzonych ww. zakresie" - czytamy dalej.

Zarząd emitenta wskazuje, iż w jego ocenie rozpoczęcie współpracy z ww. podmiotem może znacząco wpłynąć na generowane przychody emitenta, podano także.

Macro Games to spółka z segmentu nowych technologii, rynku gier i elektronicznej rozrywki. Pozycje na swoim rynku buduje gromadząc w portfelu różne portale internetowe odnoszące się do tematyki gier oraz realizując innowacyjne projekty przeznaczone dla społeczności graczy. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

(ISBnews)