Brexit

Interaktywne grafiki, wykresy, mapy

Tylko na Forsal.pl

 • 1

  Banki odpowiedzą za szkody poniesione przez nieświadomego inwestora

  Dyrektywa MiFID II nałożyła na podmioty rynku finansowego nowe obowiązki dotyczące ochrony inwestorów – zwłaszcza nieprofesjonalnych - pisze piątkowa "Rzeczpospolita". Jak dodaje, jej celem jest m.in. zwiększenie transparentności działalności inwestycyjnej banków. »
 • 41

  Warszawa skończy jak drugi Neapol? Znamy stawki nowych opłat za wywóz śmieci

  Kryzys śmieciowy zaczyna zaglądać do stolicy. Jego pierwszym symptomem są wysokie podwyżki, które mogą czekać mieszkańców w przyszłym roku. Kolejnym - zdaniem ekspertów - będą już śmieci zalegające na ulicach, których nie będzie chciała odebrać żadna firma. Wtedy Warszawa przemieni się w zasypany hałdami nieczystości Neapol »
 • 2

  Rynek ropy bez gwarancji bezpiecznej dostawy

  Bez odpowiedzi pozostaje pytanie o to, jak wyglądałby rynek ropy naftowej, gdyby konsumenci i producenci bliżej współpracowali. Niestety do takiej współpracy dochodziło rzadko, gdyż interesy obu stron najczęściej kolidowały ze sobą. Może dlatego doszło do powstania swoistego wąskiego gardła, którego skutki odczuwamy wszyscy. »
 • 12

  Zachód zawiódł Ukrainę? "NYT": Oligarcha Ihor Kołomojski chce poprawy relacji z Rosją

  Oligarcha Ihor Kołomojski wspierał ukraińskie oddziały walczącą z Rosją. Teraz mówi dziennikowi "New York Times", że Zachód zawiódł Ukrainę i czas na naprawę relacji Kijowa z Moskwą. "NYT" ocenia, że jego wpływy w administracji prezydenta Wołodomyra Zełenskiego rosną. »
 • 16

  Zaskakująco wysoki wzrost akcyzy. Sprawdź, o ile podrożeje wódka, wino i papierosy

  Akcyza na alkohole i wyroby tytoniowe ma wzrosnąć od przyszłego roku o 10 proc. Rząd przyjął w czwartek w trybie obiegowym i wysłał do Sejmu projekt ustawy w tej sprawie. Tymczasem w projekcie budżetu sprzed paru miesięcy zakładano, że wzrost ten wyniesie tylko 3 proc. Dzięki zmianie w 2020 r. budżet zyska dodatkowe ok. 1,7 mld zł. »

Polecamy

Opinie

Notowania

Brak danych

Zobacz notowania spółek >>>

NazwaWartośćZmiana %Data aktualizacji

Najpopularniejsze

Wideo

Kariera, Praca

Nie przegap

Rankingi

Kariera, Praca

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze