statystyki

Grupa Work Service będzie świadczyć usługi dot. kontroli jakości dla Lear Corp.

18 sierpnia 2016, 10:03 | Aktualizacja: 18.08.2016, 12:35
Źródło:ISBnews

Exact Systems - spółka zależna Work Service - podpisała z podmiotem z branży automotive - Lear Corporation GmbH umowę, na podstawie której będzie świadczyć usługi z zakresu kontroli jakości, poinformowała spółka.

Reklama

Reklama
"Przedmiotem umowy jest świadczenie na rzecz klienta, na podstawie poszczególnych zamówień, usług z zakresu kontroli jakości takich jak selekcja, naprawa i sortowanie części, komponentów i gotowych produktów" - czytamy w komunikacie.

Usługi będą świadczone na rynku brytyjskim, niemieckim, węgierskim, rumuńskim, rosyjskim, słowackim, czeskim, tureckim i polskim, podano także.

"Umowa została zawarta na czas określony 2 lat z możliwością przedłużenia za zgodą obu stron wyrażoną na piśmie. Umowa może być wypowiedziana przez każdą ze stron z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca" - czytamy w komunikacie.

Work Service S.A. jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze