Rosja: Jeśli Polska jest szczera, to jesteśmy gotowi do dialogu

27 czerwca 2019, 16:23 | Aktualizacja: 27.06.2019, 16:25
Źródło:PAP
Kreml, Moskwa, 12.09.2013

Kreml, Moskwa, 12.09.2013źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Andrey Rudakov

Przedstawiciel MSZ Rosji Artiom Kożyn powiedział w czwartek, że Rosja jest otwarta na dialog z Polską, jeśli Polska jest "szczera w swoich deklaracjach"; ocenił także, że "jest wiele kwestii" i że trzeba je przedyskutować.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (19)

  • Russofaszyzm=Krymnasz yzm(2019-06-29 00:25) Zgłoś naruszenie 21

    Ostatnia szczerość Patina przejawia się okupacją Krymu i Donbasu

    Odpowiedz
  • Ruski troll(2019-06-28 19:31) Zgłoś naruszenie 44

    Jak ktoś pozamyka wszystkie drzwi, poobraża sąsiadów to później siedzi sam i żółć go zalewa Kiedy widzi że inni rozmawiają, negocjują bez jego udziału to obrzyguje wszystko dookoła. Patrz wpisy powyżej i poniżej. Ci z Gazety polskiej niedługo uduszä siē własnymi wymiotami

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • nnnn(2019-06-28 07:07) Zgłoś naruszenie 46

    Prędzej będzie woja między nami , niz to kałmuckie bydło zacznie uczciwie rozmawiac i szanowac drugą stronę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Szczera ?:)(2019-06-28 07:02) Zgłoś naruszenie 57

    Jesli Polska jest szczera ? Kożyn ty naiwniaku. Polska jest na pierwszym miejscu w krucjacie przeciwko wam Rosji, dazy wrecz do wojny a ty mowisz czy wierzysz w jakas szczerosc Warszawy ??

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • PO(2019-06-27 21:21) Zgłoś naruszenie 410

    Na nas..Targowice mozecie liczyć.Jak zawsze.

    Odpowiedz
  • Kamma(2019-06-27 20:29) Zgłoś naruszenie 466

    Rosyjska kultura tatarsko-bizantyjska szanuje tylko siłe...

    Odpowiedz
  • autor(2019-06-27 20:20) Zgłoś naruszenie 193

    Z Rosją trzeba się dogadywac. Nie należy jednak zapominac, że to Rosja właśnie i dlatego równocześnie trzeba się dozbrajac, gdyż jedyne co Rosjanie szanują, to siła.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Tom(2019-06-27 19:51) Zgłoś naruszenie 5810

    Problem w tym, że to Rosją nigdy nie jest szczera w deklaracjach. Cokolwiek Kremlinsy głoszą to i tak potem napadają, grabią, mordują, itp itd.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hmmmm(2019-06-27 18:30) Zgłoś naruszenie 668

    Szczerzy dla was i Berlina to są zdrajcy.Wobec was trzeba być zdystansowanym.Wymordowali tysiące naszych i jeszcze obrazeni.

    Odpowiedz
  • bkb2(2019-06-27 17:56) Zgłoś naruszenie 7314

    O co tutaj Q... chodzi w tych relacjach z Rosją... Wszyscy kumaci politycy wiedzą że bez Ukrainy, Rosja się rozpadnie w przyszłości... Wszyscy też wiedzą że sami Ukraińcy tyko przy pomocy pracy swoich emigrantów nie są w stanie podźwignąć swojej gospodarki z kolan po zakończeniu współpracy z Rosją i spadku PKB po Majdanie o 30%...Na co czeka Zachód i dlaczego Trump na przemówieniu w Washingtonie mówił do chłopca Dudy że Polska będzie miała wspaniałą współpracę z Sowietami w przyszłości ? Czy Polska wraz z całą Europą Środkową i Wschodnią już została sprzedana Putinowi ? Co nam da system antyrakietowy czy F-35, co nam da budowa 3Morza .... Kto i czyim kosztem ma to zbudować ? PIS póki co, dzisiaj coraz bardziej zadłuża Polskę przyszłymi zobowiązaniami gospodarczymi i wojskowymi... Kiedyś po odzyskaniu Niepodległości pobiliśmy tą czerwoną hołotę ze wschodu w 1920 roku. Zginęło wtedy wielu Polaków a Polska odbudowywała się w tym czasie z popiołów...Dzisiaj możemy sobie co najwyżej pomieszać palcem w bucie...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wowa(2019-06-27 16:58) Zgłoś naruszenie 868

    Jesteśmy gotowi na szczery dialog jak czekista z antybolszewikiem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz