Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

5 największych zagrożeń dla stabilności światowej gospodarki

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
4. Walutowe wahania
4. Walutowe wahania / ShutterStock
Economic Intelligence Unit przeprowadził w najnowszym raporcie analizę największych zagrożeń dla stabilności światowych rynków. W swoim zestawieniu wziął pod uwagę zarówno prawdopodobieństwo wystąpienia, jak też ich wpływ na światowe finanse.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Warezz
  2015-08-24 22:59
  Dokładnie, rola usa jest tu trudna do przecenienia! Myślę że zamiarem usa jest wykończyć gospodarczo słabo stojącą obecnie gospodarkę rosyjską. Powiedzmy sobie szczerze że ceną ropy steruje usa, ropa leci teraz na łeb w dół po to by rosja nie miała zysków z jej sprzedaży. Rubel stoi coraz słabiej a chiny same są w tarapatach więc rosji ratować nie będą! Pytanie tylko dlaczego usa - wujek samo zło - tak bardzo chce wszystkich tu w europie ze sobą skłucić? (no i przy okazji zniszczyc rosje!) Czyżby UE za bardzo urosła w siłę i stała się zbyt silnym konkurentem dla usa, dlatego chca nas podzielic by znow usa czuło sie nie zagrozone! To mi na to wygląda, ale nie wiadomo o co jeszcze chodzi.
  0
  zgłoś
 • kwas
  2015-08-22 21:38
  Jakoś dziwnym trafem nie jest napisane że obecna sytuacja jest efektem działań USA szczególnie w krajach arabskich.Fala uchodzców z krajów arabskich to efekt chorej polityki USA a szczególnie finansjery która ta politykę kreuje.Urojone zagrożenia z przed paru lat dopiero teraz spowodowały powstanie Państwa Islamskiego.Co ciekawe nie walczą z USA ani z IZRAELEM. Owoce zbiera Unia
  0
  zgłoś
 • RICO
  2015-08-21 09:14
  Rozpad strefy euro to wyzwolenie narodów Europy z pod tyranii brukselskiej !
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej