Koronawirus na świecie [AKTUALNA MAPA ZAKAŻEŃ]

3 kwietnia 2020, 17:32 | Aktualizacja: 03.04.2020, 17:32
Tylko na Forsal.pl
Koronawirus - mapa zakażeń

Koronawirus - mapa zakażeńźródło: Inne

Wywołujący groźne zapalenie płuc koronawirus SARS-CoV-2 pojawił się w grudniu w mieście Wuhan w środkowych Chinach i rozprzestrzenił się już niemal na całym świecie. Poniżej prezentujemy na bieżąco aktualizowaną mapę zakażeń.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (106)

  • Małgorzata,biolog,epidemiolog,mikrobiolog(2020-03-21 16:42) Zgłoś naruszenie 8411292

    Drodzy kiepsko wyedukowani internauci,tutaj nie ma nic do rzeczy Timmermans czy Kaczyński,strategia epidemiologiczna wirusa podlega prawom przyrody,a nie teologicznym mrzonkom.Gdyby zamiast dwóch godzin religii w szkołach były dwie dodatkowe biologie nie zamieszczalibyście takich kompromitujących wasz intelekt wpisów.Co do Kaczyńskiego,to może zrozumiał,że nie imigranci roznoszą pasożyty,bo większość pasożytów jest kosmopolityczna(zasięg występowania obejmuje prawie całą kulę ziemską),ale patogeny może także roznosić lepszy sort.Żaden kraj,nawet ten w którym służba zdrowia jest doposażona znacznie lepiej niż w Polsce,nie radzi i nie poradzi sobie z pandemią w stopniu zadowalającym,a co dopiero Polska,gdzie ludzie umierali na SOR-ach w powodu braków personalnych w jeszcze w okresie przed epidemicznym.Zwolennicy Polexitu może przejrzą na oczy i pomyślą co byłoby z nami gdyby nie miliardy pomocy z Unii. Małgorzata,biolog,epidemiolog,mikrobiolog

    Pokaż odpowiedzi (14)Odpowiedz
  • koronawirus(2020-03-16 14:54) Zgłoś naruszenie 67299

    gdzie są timermans i inni lewacy z ue?

    Pokaż odpowiedzi (7)Odpowiedz
  • jan(2020-03-17 19:11) Zgłoś naruszenie 29735

    korona wirus działa bezprawnie wezwać komisję Wenecką

    Odpowiedz
  • POLAK(2020-03-16 13:03) Zgłoś naruszenie 273601

    Rydzyk pokropił kaczkę płynem z orlenu ?

    Pokaż odpowiedzi (9)Odpowiedz
  • czemu(2020-03-16 15:15) Zgłoś naruszenie 15130

    Zamknąć na 2 tygodnie wszytko co się da, czemu placówki handlowe niezwiązane z żywnością i farmacją funkcjonują ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Fojtik(2020-03-15 17:20) Zgłoś naruszenie 141574

    Jak gdzie? Kaczyński się kąpie z Rydzykiem

    Pokaż odpowiedzi (8)Odpowiedz
  • płyn dezynfekcyjny z Orelnu!!!!(2020-03-15 16:23) Zgłoś naruszenie 107260

    Gdzie jest ten mityczny płyn dezynfekcyjny z Orlenu. Cena to inna sprawa, ale po pierwsze nigdzie go nie można dostać. Żądam, żeby płyn został udostępniony zwykłym obywatelom Rzeczypospolitej, a nie tylko na najwyższych szczeblach. W rządzie i ministerstwach się wysmaruja, a dla zwykłych ludzi jak zwykle nic niem ma. Zwykły człowiek to może się zarazić i umrzeć, tyle jest wart dla władzy. Prezesie Obajtek wzywam pana do podjęcia niezwłocznych działań w celu natychmiastowego udostępnienia tego płynu dla Polek i polaków!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (13)Odpowiedz
  • korona(2020-03-24 16:15) Zgłoś naruszenie 6634

    Ja myślę, że dobrym środkiem dezynfekującym - wirusobójczym byłaby woda święcona. Jest najtańsza i najbardziej skuteczna.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wędrujący(2020-03-17 10:28) Zgłoś naruszenie 644

    Zastanawia mnie bardzo mała liczba zakażeń w Indiach. Każdy, kto podróżował po tym kraju wie, że brud i brak higieny jest tam porażający i wszechobecny. Jakie sa przyczyny takiego stanu rzeczy? A może to tylko brak badań?

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • LYSY(2020-03-17 19:47) Zgłoś naruszenie 58176

    epidemia dopiero sie zacznie dzieki prezydentowi ktory sciaga zaraz0nych do domu tak zwaNY LOT DO DOMU

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Panzer(2020-03-18 09:40) Zgłoś naruszenie 506

    Dlaczego nie mogę nigdzie znaleźć mapy zachorowań z podziałem na powiaty? Jeszcze wczoraj możliwe było znalezienie, ale dziś - niestety - w całym internecie jej nie ma.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • płyn dezynfekcyjny z Orelnu!!!(2020-03-15 16:23) Zgłoś naruszenie 43157

    Gdzie jest ten mityczny płyn dezynfekcyjny z Orlenu. Cena to inna sprawa, ale po pierwsze nigdzie go nie można dostać. Żądam, żeby płyn został udostępniony zwykłym obywatelom Rzeczypospolitej, a nie tylko na najwyższych szczeblach. W rządzie i ministerstwach się wysmaruja, a dla zwykłych ludzi jak zwykle nic niem ma. Zwykły człowiek to może się zarazić i umrzeć, tyle jest wart dla władzy. Prezesie Obajtek wzywam pana do podjęcia niezwłocznych działań w celu natychmiastowego udostępnienia tego płynu dla Polek i Polaków!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Piotr(2020-03-17 12:19) Zgłoś naruszenie 3350

    Dlaczego sklepy przemysłowe są otwarte jaka kwarantanna?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gregor(2020-03-21 19:51) Zgłoś naruszenie 3053

    Osoby poddane kwarantannie powiny być ujawnione (miejsca kwaranatanny) domy lub mieszkania oznakowane w ten sposób wychodzenie z domów czy mieszkań sąsiedzi wyeliminują do zera !!! A tak nie wiesz czy sąsiad za płotem jest w kwarantannie czy nie tak samo na klatce w bloku

    Odpowiedz
  • Elvi(2020-03-21 19:15) Zgłoś naruszenie 294

    Na łeb wszystkim juz pada !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Obserwator(2020-03-19 13:03) Zgłoś naruszenie 1970

    To jest jedyny ranking gdzie każdy się cieszy kiedy spada w rankingu. Niestety my codziennie awansujemy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • brzoza(2020-03-16 21:25) Zgłoś naruszenie 1667

    Gdzie jest ten mityczny płyn dezynfekcyjny z Orlenu. Cena to inna sprawa, ale po pierwsze nigdzie go nie można dostać. Żądam, żeby płyn został udostępniony zwykłym obywatelom Rzeczypospolitej, a nie tylko na najwyższych szczeblach. W rządzie i ministerstwach się wysmaruja, a dla zwykłych ludzi jak zwykle nic niem ma. Zwykły człowiek to może się zarazić i umrzeć, tyle... rozwiń całość

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Fan KIL ZON(2020-03-19 13:09) Zgłoś naruszenie 153

    Nie zastanawia was brak zachorowań w Korei Północnej? Tam mają potężniejszy "Wirus".

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ziup(2020-03-17 06:12) Zgłoś naruszenie 1080

    Mam. Duda..pomurz.zwykłym.ludzką.a.nie.szmaciarza.z.rządu.którzy.zararzaja.polakuw.i.Polskę.wierz.sam.to.wojskowa.bomba.biologiczna

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz