Brexit

Interaktywne grafiki, wykresy, mapy

Tylko na Forsal.pl

Polecamy

Opinie

 • 17

  Wróbel: Obalić POPiS [OPINIA]

  W ostatni wtorek aktorka wygłaszająca w przedstawieniu „Klątwa” monolog na temat zabójstwa Jarosława Kaczyńskiego powiedziała, że tego fragmentu „dziś nie będzie”, bo w świetle tego, co stało się w Gdańsku… Mam z „Klątwą” swoje porachunki, ale w dobrej wierze je zawieszam. »
 • 45

  Żegnaj użytkowanie wieczyste, witajcie kłopoty ze sprzedażą mieszkań

  Kupujący i sprzedający mieszkania na uwłaszczanych gruntach muszą uzbroić się w cierpliwość: eksperci twierdzą, że transakcje potrwają dłużej niż zazwyczaj. Wszystko przez zaświadczenia, jakie są wydawane przy przekształcaniu prawa użytkowania wieczystego we własność. Agencje nieruchomości spodziewają się zawirowań na rynku. Nie będą to zmiany rewolucyjne, ale mogą mieć wpływ na zainteresowanie niektórymi transakcjami. »
 • 16

  Dlaczego spieramy się o NBP? Jawność pensji to problem całej administracji publicznej

  Ograniczenie rozwiązań ustawowych w zakresie transparentności płac tylko do wycinka sektora publicznego, jakim jest NBP, to błąd. Zmiany – jeśli już wprowadzać – to w całej sferze publicznej. A mogłyby się znaleźć w nowym kodeksie urzędniczym, który – jak dowiedział się DGP – ma zostać uchwalony jeszcze w tej kadencji »
 • 2

  May ma pomysł, jak rozwiązać problem granicy UE z Irlandią Półocną

  Premier Theresa May opowiada się za podpisaniem odrębnego porozumienia o ruchu granicznym z Irlandią. Pozwoliłoby to na uniknięcie konieczności stosowania kontrowersyjnego mechanizmu awaryjnego dla Irlandii Płn.: tzw. backstop - ujawnił "The Sunday Times". »
 • 314

  Wypłata pieniędzy z bankomatu za granicą. Uważaj na prowizje, opłaty i przewalutowanie

  Polacy coraz częściej korzystają z kart za granicą. W 2018 r. do końca września wydali nimi aż 9 mld zł, a z zagranicznych bankomatów wypłacili 5 mld zł. To odpowiednio o 20 proc. i 16 proc. więcej niż w tym samym okresie 2017 r. Expander ostrzega jednak, że skorzystanie z zagranicznego bankomatu może narazić nas na niespodziewane koszty, a czasami nawet sprowadzić poważne problemy. »
 • 8

  Czy budowa muru na granicy naprawdę może powstrzymać imigrację?

  Mur na granicy z Meksykiem to jeden z zapalnych tematów najnowszego sporu o uchwalenie amerykańskiego budżetu. I w ogóle kość niezgody w polityce USA dzieląca od lat demokratów i republikanów. »

Notowania

2 359,10 pkt -18,77 (-0,79%) 12:01:45
INTRADAY
5D
1M
3M
1Y
YTD
MAX
WIG20-18,77 (-0,79)%2 359,10
WIG30-21,91 (-0,81)%2 685,21
WIG-416,14 (-0,69)%59 873,37

Zobacz notowania spółek >>>

NazwaWartośćZmiana %Data aktualizacji

Najpopularniejsze

Wideo

Kariera, Praca

Nie przegap

Rankingi

Kariera, Praca

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze